Gold Splittoppermatras 10 cm Nasa Traagschuim
Een splittopmatras geeft je luxe en je zal niet meer die vervelende kuil tussen je matrassen hebben!
Met een topmatras kan je de hinderlijke naad tussen 2 1-persoonsmatrassen wegwerken, waardoor het een geheel wordt. In de bovenkant van het splittopper matras zit een split van 80 cm. De split in dit matras ervoor dat jouw elektrische boxspring op uiteenlopende manieren kan worden ingezet. Wil jij gezellig dromen en je slaapgenoot nog een boek lezen? Geen enkel probleem!
Een topper zorgt voor additionele comfort en verlengt de levensduur van je matras.
Deze topper heeft een afneembare tijk! Deze is eenvoudig af- en op te krijgen door middel van een ritssluiting.
Matras
De Gold Topper Nasa Traagschuim is een dikke topper van tien cm.
De kern van 6 centimeter bestaat compleet uit SG60 Nasa Traagschuim (visco).
Een traagschuim bodytop zorgt voor een drukverlagende support, omdat het traagschuim thermo-elastisch is. Dit houdt in dat het materiaal reageert op lichaamstemperatuur en door lichaamswarmte zachter wordt. Op de ruimtes waar de druk en lichaamswarmte het hoogst zijn, onder andere bij de mooie lichaamsdelen als schouders en bekken, wordt het traagschuim het zachtst. Hierdoor zinken deze plaatsen maximaal weg in het schuim. De plekken waar sprake is van minder druk, bijvoorbeeld bij de onderrug, blijven koeler en daar is het traagschuim mede harder. Op deze manier wordt het lijf over een groot oppervlakte ondersteunt, wat de druk op het lijf doet verlagen.
Tijk
Daarnaast beschikt deze topper over een tijk die gecreëerd is van Tencel vezel.
Deze tijk is behandeld met een speciale Aloë Vera-touchlaag. Hierdoor draagt het niet alleen bij aan een goede nachtrust, maar ook aan je huid. Aloë vera kalmeert, hydrateert en wakkert de huid nogmaals aan. Je wordt dus niet alleen maximaal uitgerust wakker, maar je voelt je gedurende de dag bovendien voldoende mooier doordien je huid een echte behandeling krijgt. En dat terwijl je slaapt!
Dit matras is Oeko-tex gecertificeerd. Dat betekent dat het product milieuvriendelijk en mensvriendelijk gebouwd is. De mensen die het product hebben gefabriceerd worden dan dus ook niet blootgesteld aan schadelijke stoffen en werken onder bevredigende arbeidsomstandigheden.
Voorwaarden
Weet je beschermd dat je de juiste afmeting hebt? Let fijn op of je de juiste formaat in je winkelmandje doet! In verband met hygiëne kan dit product niet worden geretourneerd.