Informatie Hoekbank Amsterdam – Blauw
De hoekbank Amsterdam heeft een luxueus virtuositeit en heeft een aangenaame zit. Hij is leverbaar met een hoek aan de linker- of rechterkant en door de hulp van de chaise longue kun je er kostelijk op rusten.
Materiaal bekleding
De velours stof is een veelgebruikte bekleding voor bankstellen. Deze opvallende stof is gemakkelijk schoon te maken en is erg rekbaar. Met maar liefst 100.000 zituren kun je additionele lang genieten van de hoekbank Amsterdam.
Materiaal raamwerk
De bank heeft een vulling van polyester en dit waakt er voor dat de bank optimaal behoorlijk blijft. De hoekbank beschikt over nosag vering, om die reden is hij solide maar toch gemakkelijk.
Onderhoud
De uitneembare zitkussens zijn bevestigd met klittenband, hierdoor blijven de kussens extreem op hun plek maar zijn ze ook aangenaam los te halen. De losse kussens zijn om die reden ook comfortabel los te kloppen!