Informatie Luxe Katoen Uni – Okergeel
Het dekbedovertrek heeft een warme effen kleur. Hierdoor wordt jouw slaapkamer een oase van rust. Zo kan jij je lekker in huis beseffen in jouw slaapkamer!
Het overtrek wordt overgedragen met bijpassende kussenslopen voor een prachtige totale set.
Materiaal
Dit luxe dekbedovertrek is gefabriceerd van percale-katoen. Door het gebruik van dit materiaal is de overtrekset erg soepel, maar toch stevig en voelt deze zacht aan. Ook zorgt percale voor een koel gevoel op de huid. Percale is minder glad dan satijn, maar gladder dan gewoon katoen. De stof oogt luxer dan een regulier katoenen overtrek. Al deze eigenschappen dragen bij aan een betrouwbare nachtrust.
Maten
1-persoons (140 x 200/220 + 1 kussensloop)
2-persoons (200 x 200/220 + 2 kussenslopen)
Lits-jumeaux (240 x 200/220 + 2 kussenslopen)
Instopstrook
Koop je een dekbedovertrek van Presence, dan krijg je veel waar voor je muntgeld. Presence dekbedovertrekken zijn voorzien van een zogeheten dubbele doorlopende instopstrook en hebben een totale lengte van 240 centimeter. Hierdoor houd je altijd vaak stof over om je dekbedovertrek stevig in te stoppen aan de onderzijde – óók wanneer je een additionele lang dekbed ingezet of op een wat hoger matras slaapt. Zeg maar dag tegen koude voeten!
Wasvoorschrift
Wasbaar op 40 °C.
Matig warm strijken, tot 150 °C.
Drogen in een droogtrommel op een licht programma.
Niet met bleekmiddel behandelen.