Matras Ramses
Dit fraaie keurige bonellverenmatras ademt, is veerkrachtig en heeft een geschikt prijs/kwaliteitverhouding.
Daarnaast is dit matras bij uitstek geschikt voor gegadigden met een allergie voor huisstofmijt, het is immers anti-allergisch. Het matras is belastbaar tot 120 kg per individu en is ca. 20 cm hoog.
Kern en tijk van het matras
Het matras is gevuld met bonellveren en is afgedekt met comfortschuim.
Het omhulsel van het matras wat de vulling op zijn plaats houdt, wordt de tijk genoemd. De tijk van dit matras is gemaakt van polycotton. Polycotton is een mix van katoen en polyester. Deze materialen gecombineerd zijn ademend, soepel en gemakkelijk zacht.
Bonellveren matras
Het matras is gevuld met 150 bonellveren per vierkante meter en afgedekt met een dikke goedkoop comfortschuim. Bonellveren zijn te vergelijken met zandlopers qua bouw; ze zijn aan de uiteinden dikker dan in het midden. Hierdoor wordt de weerstand bij een zwaardere gewicht hoger, dit zorgt ervoor dat het matras zich aanpast aan het gewicht van de gebruiker. De veren worden apart in bouw overgedragen en zijn stugger dan pocketveren. Dit matras is goed voor mensen die wat zwaarder zijn of een grondig matras
Comfortschuim afdeklaag
Het matras heeft een afdeklaag van comfortschuim. Comfortschuim biedt een bevredigende, duurzame buigzaamheid. Het schuim heeft een open celstructuur waardoor het schuim maximaal ademt. Ook de prijs/kwaliteitverhouding is uitstekend.
Leveringen
Leveringen door heel Nederland en België (verzending naar de Waddeneilanden alleen misschien tot aan depot vasteland).