Vloerkleed Revive- Oker – REV11
Collectie Revive bestaat uit laagpolige vloerkleden met een klassiek stijl en een vintage virtuositeit. De designs worden op sierlijke manier samengebracht door de elegante finish en het stijlvolle kleurgebruik.
Dit kleed is een waar kunstwerk. De mokkabruine en mosterdgele kleuren zijn op een abstracte aanpak met elkaar gecombineerd en eisen daarmee gegarandeerd alle aandacht in de ruimte op.
Materiaal
Dit vloerkleed is ontwikkeld van 100% polypropyleen. Deze zachte, synthetische en bovenal milieuvriendelijke vezel wordt steeds meer gewaardeerd onder vloerkleden. Dat is niet gratis, want dit materiaal heeft verscheidene betrouwbare kenmerken.
Polypropyleen is zeer slijt- en kleurvast, neemt vrijwel geen vocht op en is niet tot nauwelijks statisch. Maar wat is polypropyleen eigenlijk? Voor het vergaren van dit materiaal wordt kunststof versmolten tot synthetische vezel. Van deze garen wordt het tapijt geweven. Dit klinkt mogelijk niet heel comfortabel, maar deze kleden voelen excentriek zacht aan. Hierdoor is dit materiaal qua look & feel bijna niet te onderscheiden van zuivere materialen.
Door de stevigheid van dit uitrusting is een vloerkleed van polypropyleen uitmuntend voor ruimtes waar veel wordt gelopen. Naast dat dit materiaal een lange levensduur heeft, is het tevens nog eens zeer aangenaam schoon te maken en te houden.